CYTATY AFORYZMY ZŁOTE-MYŚLI SENTENCJE PRZYSŁOWIA POWIEDZENIA

Powstań, ty, który już straciłeś nadzieję. Powstań, ty, który cierpisz. Powstań, ponieważ Chrystus objawił ci swoją miłość i przechowuje dla ciebie nieoczekiwaną możliwość realizacji.— Jan Paweł II (Karol Wojtyła) (1920-2005)

i dodatkowo:

Cała zewnętrzna konstytucja ciała kobiety, jego szczególny kształt, to właściwości, które mocą odwiecznej atrakcji stoją u początku poznania.— Jan Paweł II (Karol Wojtyła) (1920-2005)

oraz:

Rzeczą ludzką jest błądzić, rzeczą głupców jest trwać w błędzie.

Book download: pdf ebook download

Znajdziesz u nas:

cytaty o miłości; cytaty o życiu; cytaty o przyjaźni; cytaty o szczęściu; cytaty o marzeniach; cytaty o kobietach; cytaty o śmierci; cytaty o smutku;

Serwis zawiera ciekawe cytaty z całego świata, poczynając od najstarszych na współczesnych kończąc. Wiele z nich pochodzi z książek oraz filmów, są wiec tutaj cytaty po angielsku, jak i po polsku. Popularnością cieszą się cytaty miłosne, smutne oraz śmieszne.

  O nas

Witamy na stronie cytuj.net, znajdziesz tutaj najpiękniejsze cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje, przysłowia i powiedzenia. Ciekawe i piękne cytaty mogą posłużyć jako opisy na gg, fb, nk (gadu - gadu, naszą-klase, facebooka).