CYTATY AFORYZMY ZŁOTE-MYŚLI SENTENCJE PRZYSŁOWIA POWIEDZENIA

Uzdrówcie rany przeszłości miłością. Niech wspólne cierpienie nie prowadzi do rozłamu, ale niech spowoduje cud pojednania.— Jan Paweł II (Karol Wojtyła) (1920-2005)

i dodatkowo:

Mężczyźnie, który jest próżny i przesadny, wielomówny i w żartach niewybredny, który o sobie prawi z samochwalstwem, a o innych z pogardą, który jest porywczy, nieprzystępny, zuchwały, nieobyczajny i zgoła niecny, ograniczony przy tym i rozwiązły – trzeba tylko rysów ładnych i słusznego wzrostu, by był uwielbiany przez kobiety.— Jean de La Bruyére

oraz:

Słusznie traci swoje, kto sięga po cudze.

Book download: pdf free download kindle

Znajdziesz u nas:

cytaty o miłości; cytaty o życiu; cytaty o przyjaźni; cytaty o szczęściu; cytaty o marzeniach; cytaty o kobietach; cytaty o śmierci; cytaty o smutku;

Serwis zawiera ciekawe cytaty z całego świata, poczynając od najstarszych na współczesnych kończąc. Wiele z nich pochodzi z książek oraz filmów, są wiec tutaj cytaty po angielsku, jak i po polsku. Popularnością cieszą się cytaty miłosne, smutne oraz śmieszne.

  O nas

Witamy na stronie cytuj.net, znajdziesz tutaj najpiękniejsze cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje, przysłowia i powiedzenia. Ciekawe i piękne cytaty mogą posłużyć jako opisy na gg, fb, nk (gadu - gadu, naszą-klase, facebooka).