CYTATY AFORYZMY ZŁOTE-MYŚLI SENTENCJE PRZYSŁOWIA POWIEDZENIA

Prawdziwa cywilizacja nie polega na sile, ale jest owocem zwycięstw nad samym sobą, nad mocami niesprawiedliwości, egoizmu i nienawiści, które są zdolne zniekształcić prawdziwe oblicze człowieka.— Jan Paweł II (Karol Wojtyła) (1920-2005)

i dodatkowo:

Co ma zrobić kobieta, która nie nadaje się ani na żonę, ani na matkę, a jest na te role skazana przez całe życie? Co ona ma zrobić? Należy jej się wiele wyrozumiałości za samo to, że wytrwała – niektórzy nie wytrzymują, rzucają wszystko. Przecież to, na Boga, nie jej wina – to tylko kwestia złego obsadzenia roli.— William Wharton Tato

oraz:

Tylko ten umie rządzić, kto umie być posłusznym władzy.

Book download: pdf google book download

Znajdziesz u nas:

cytaty o miłości; cytaty o życiu; cytaty o przyjaźni; cytaty o szczęściu; cytaty o marzeniach; cytaty o kobietach; cytaty o śmierci; cytaty o smutku;

Serwis zawiera ciekawe cytaty z całego świata, poczynając od najstarszych na współczesnych kończąc. Wiele z nich pochodzi z książek oraz filmów, są wiec tutaj cytaty po angielsku, jak i po polsku. Popularnością cieszą się cytaty miłosne, smutne oraz śmieszne.

  O nas

Witamy na stronie cytuj.net, znajdziesz tutaj najpiękniejsze cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje, przysłowia i powiedzenia. Ciekawe i piękne cytaty mogą posłużyć jako opisy na gg, fb, nk (gadu - gadu, naszą-klase, facebooka).