CYTATY AFORYZMY ZŁOTE-MYŚLI SENTENCJE PRZYSŁOWIA POWIEDZENIA

Święci zachęcają wierzących naszych czasów, aby nie cofali się w obliczu trudności, jakie stawia przed nimi wierność wymogom wiary.— Jan Paweł II (Karol Wojtyła) (1920-2005)

i dodatkowo:

co się stało z Józefem? Ostatni raz słyszymy o nim, kiedy Jezus ma 12 lat – potem cisza. Nawet jeżeli nie był ojcem Jezusa, mogliby przynajmniej powiedzieć, że umarł albo uciekł, albo że go strartował spłoszony osioł – cokolwiek.

oraz:

Ufaj, ale bacz, komu ufasz.

Book download: pdf free kindle

Znajdziesz u nas:

cytaty o miłości; cytaty o życiu; cytaty o przyjaźni; cytaty o szczęściu; cytaty o marzeniach; cytaty o kobietach; cytaty o śmierci; cytaty o smutku;

Serwis zawiera ciekawe cytaty z całego świata, poczynając od najstarszych na współczesnych kończąc. Wiele z nich pochodzi z książek oraz filmów, są wiec tutaj cytaty po angielsku, jak i po polsku. Popularnością cieszą się cytaty miłosne, smutne oraz śmieszne.

  O nas

Witamy na stronie cytuj.net, znajdziesz tutaj najpiękniejsze cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje, przysłowia i powiedzenia. Ciekawe i piękne cytaty mogą posłużyć jako opisy na gg, fb, nk (gadu - gadu, naszą-klase, facebooka).