CYTATY AFORYZMY ZŁOTE-MYŚLI SENTENCJE PRZYSŁOWIA POWIEDZENIA

Za wojnę są odpowiedzialni nie tylko ci, którzy ją bezpośrednio wywołują, ale również ci, którzy nie czynią wszystkiego co leży w ich mocy, aby jej przeszkodzić.— Jan Paweł II (Karol Wojtyła) (1920-2005)

i dodatkowo:

wesele w Kanie. Maria ma 46, może 47 lat – dobry wiek dla kobiety, jest w pełni dojrzała, a jeszcze brak oznak starości. I ta Maria pcha Jezusa w objęcia kariery, chociaż on nie jest jeszcze gotowy – chce się popisać przed znajomymi, jakiego ma supersyna. Ciekawe czy w domu wykonał parę sztuczek dla wprawy.

oraz:

Umiejętności służą życiu, mądrość nim włada.

Book download: download pdf

Znajdziesz u nas:

cytaty o miłości; cytaty o życiu; cytaty o przyjaźni; cytaty o szczęściu; cytaty o marzeniach; cytaty o kobietach; cytaty o śmierci; cytaty o smutku;

Serwis zawiera ciekawe cytaty z całego świata, poczynając od najstarszych na współczesnych kończąc. Wiele z nich pochodzi z książek oraz filmów, są wiec tutaj cytaty po angielsku, jak i po polsku. Popularnością cieszą się cytaty miłosne, smutne oraz śmieszne.

  O nas

Witamy na stronie cytuj.net, znajdziesz tutaj najpiękniejsze cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje, przysłowia i powiedzenia. Ciekawe i piękne cytaty mogą posłużyć jako opisy na gg, fb, nk (gadu - gadu, naszą-klase, facebooka).